Polityka Firmy


Wyprzedzanie poprzez kompetencje

Łączymy doświadczenie, badania i innowacje: Od prawie 80 lat oferowaliśmy wysokiej jakości rozwiązania w zakresie produkcji przekładni. Dzisiaj jesteśmy liderem na rynku w pewnych płaszczyznach. Nasze mocne strony: Jesteśmy nie tylko producentami i dostawcami, ale udowadniamy nasze dooskonałe umiejętności nawet poprzez planowanie oraz wdrażanie inżynierii.

Praca razem jako partnerzy

Zawsze współpracujemy wraz z naszymi klientami: Intensywna współpraca we wszystkich etapach tworzy podstawy dla naszej sprawności oraz sukcesów. Nasi regionalni oraz międzynarodowi klienci doceniają solidne i profesjonalne doradztwo naszych specjalistów. Ponadto oferujemy szybkie i niezawodne wsparcie dotyczące pytań technicznych i problemów.

Sprostanie nowym zadaniom

Oferujemy więcej niż tylko standardy: nasi specjaliści wykazują swoją siłę szczególnie w specjalnych oraz złożonych zadaniach - od konsultacji oraz stworzenie koncepcji do projektowania i produkcji. Z naszym wyspecjalizowanym pracownikom, innowacyjnym procesom produkcyjnym oraz nowoczesnym oprogramowaniu zawsze rozwijamy optymalne i najbardziej wydajne rozwiązania w zakresie technologii napędowych.